درباره ما

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت ظریف صنعت ، تولید کننده انواع ادوات و ماشین های کشاورزی ، از سال ۱۳۷۹ با مدیریت آقای محمد طالبی در جنوبی‌ترین نقطه از استان مرکزی و در روستای دور افتاده آغاز به فعالیت نمود . در ابتدا با توجه به محدودیت در زمینه تولید و تامین مواد اولیه ، با تولید دستگاه های مورد نیاز آن زمان ، مانند کلتیواتر ، خرمن‌کوب بوجاری ، تریلر و تعمیر ادوات کشاورزی و … به فعالیت خود ادامه داد . با گذشت زمان و توسعه بخش کشاورزی ، این واحد تولیدی که با ۴ نفر نیرو در حال کار بودند به فعالیت خود ادامه داده و کم‌کم رو به تولید دستگاه های پیشرفته تر که نیاز مبرم کشاورزان آن منطقه بود روی آوردند و با تولید دستگاه های بذرکار ، سمپاش ، خاکورز توانستند این مجموعه را توسعه داده و به نیروهای کاری آن مجموعه اضافه نمایند . پشتکار و عزم راسخ مدیریت این مجموعه جناب آقای محمد طالبی ، باعث گردید طی سالیان متعدد به عنوان تولید کننده نمونه در بخش های کشاورزی و صنعت ، در سطح استان و کشور معرفی گردد و این امر به پشتکار و عزم ایشان افزود و باعث گردید در دهه نود ، با تولید دستگاه کمبینات پنوماتیک ، که برای اولین بار در ایران توسط این مجموعه و پرسنل زحمت کش آن طراحی و تولید گردد به به بازار عرضه شود . طراحی و تولید این دستگاه علاوه بر اینکه در شناخته شدن این شرکت تولیدی به کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی منجر شد ، در پیشرفت این مجموعه ، توسعه آن و اضافه شدن شعبه دوم تولید این مجموعه با مساحت بالغ بر 10.000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی شهرستان خمین و همچنین اضافه شدن حداقل 15 نفر نیروی کاری مستقیم منجر گردید که یکی از مهمترین افتخارات این مجموعه می‌باشد .
از دیگر افتخارات این مجموعه ، داشتن نمایندگی های فروش فعال در سطح کشور بوده که جهت ارائه خدمات هر چه بهتر ، به بخش کشاورزی و کشاورزان زحمت کش در حال فعالیت می‌باشند و در حال حاضر این واحد تولیدی توانسته 30 نفر به صورت مستقیم و 70 نفر غیر ایجاد اشتغال نمیاد .
در پایان ، از حمایت های همه جانبه کشاورزان زحمتکش و محترم ، و همکارانی که با راهنمایی و انتقاد های موثر ، در پیشرفت این مجموعه ما را بازی نمودند نهایت تقدیر و تشکر را داریم .
امید است با ارائه دستگاه های با کیفیت و خدمات پس از فروش بتوانیم ، ذره ای از محبت این بزرگواران را جبران نماییم .

fa_IRفارسی